Přejít k hlavnímu obsahu

O nás

S NÁMI MÁTE PRÁVO

BÝT SAMI SEBOU.

Vzájemná důvěra, která je pro spolupráci s Vámi naší prioritou, nám umožňuje být Vám účinnou oporou.

Jsme advokátní kancelář GŰRLICH VÍTEK & PARTNERS – tým zkušených právníků, kteří na poli poskytování právních služeb působí již od roku 2002. Naším právnickým servisem jsme doposud pomohli již více než 1500 klientům, a to včetně tuzemských i mezinárodních společností, subjektů veřejného práva, fyzických osob, družstev či společenství vlastníků.

Naše specializace pokrývá různé sféry práva od obchodního a občanského, až po rodinné a trestní právo, což nám dává možnost poskytovat klientovi profesionální právní poradenství v nejrůznějších právních oblastech. Právníci naší advokátní kanceláře tvoří zkušený, efektivní a vyvážený tým, který se opírá o rozsáhlou odbornost v jednotlivých oblastech práva. Naším cílem je vždy hledání individuálního a pragmatického právního řešení pro konkrétní problém nebo situaci.

Naše advokátní kancelář rovněž úzce spolupracuje s notáři, exekutory, daňovými poradci a soudními znalci pro ocenění, což nám umožňuje poskytovat kompletní právní servis z jedné adresy.

Naše práce je provázána s několika základními hodnotami, které se podepisují na kvalitě odvedené práce, povaze komunikace a pracovním přístupu. Vzájemnou spolupráci stavíme na těchto hlavních pilířích:

Empatie

Pro efektivní vykonávání našeho právnického umu svým klientům musíme opravdu rozumět. Díky tomu vám můžeme zaručit empatický osobní přístup, se kterým budeme schopni nahlížet na situaci vašima očima, a tedy nalézt řešení přesně vám ušité na míru.

Rychlost

Čas jsou peníze a my si to uvědomujeme. Naše právní služby jsou svižné a zároveň bezpečně předcházejí jakémukoliv časovému skluzu. Jakmile nás kontaktujete, okamžitě jednáme.

Spolehlivost

Vložené důvěry si vážíme a na oplátku nabízíme spolehlivost, která vás bude provázet po celý průběh řešení vašeho případu. Budeme stát za vámi, krýt vám záda a směle chránit a prosazovat vaše zájmy v průběhu celé naší spolupráce.

Jen s výše uvedeným přístupem a vzájemnou důvěrou, která je pro spolupráci s vámi naší prioritou, jsme schopni vám nabídnout jistotu a účinnou podporu.