Přejít k hlavnímu obsahu

O nás

S NÁMI MÁTE PRÁVO

BÝT SAMI SEBOU.

Vzájemná důvěra, která je pro spolupráci s Vámi naší prioritou, nám umožňuje být Vám účinnou oporou.

Jsme tým zkušených právníků, kteří na poli poskytování právních služeb působí již od roku 2002. Naším právnickým servisem jsme doposud pomohli již více než 1500 klientům, a to včetně tuzemských i mezinárodních společností, subjektů veřejného práva, fyzických osob, družstev či společenství vlastníků.

Naše specializace pokrývá různé sféry práva od obchodního a občanského, až po rodinné a trestní právo, což nám dává možnost poskytovat klientovi profesionální právní poradenství v nejrůznějších právních oblastech. Naši právníci tvoří zkušený, efektivní a vyvážený tým, který se opírá o rozsáhlou odbornost v jednotlivých oblastech práva. Naším cílem je vždy hledání individuálního a pragmatického právního řešení pro konkrétní problém nebo situaci.

Úzce spolupracujeme s notáři, exekutory, daňovými poradci a soudními znalci pro ocenění, což nám umožňuje poskytovat kompletní právní servis z jedné adresy.

Naše práce je provázána s několika základními hodnotami, které se podepisují na kvalitě odvedené práce, povaze komunikace a pracovním přístupu. Vzájemnou spolupráci stavíme na těchto hlavních pilířích:

Empatie

Pro efektivní vykonávání našeho právnického umu svým klientům musíme opravdu rozumět. Díky tomu vám můžeme zaručit empatický osobní přístup, se kterým budeme schopni nahlížet na situaci vašima očima, a tedy nalézt řešení přesně vám ušité na míru.

Rychlost

Čas jsou peníze a my si to uvědomujeme. Naše právní služby jsou svižné a zároveň bezpečně předcházejí jakémukoliv časovému skluzu. Jakmile nás kontaktujete, okamžitě jednáme.

Spolehlivost

Vložené důvěry si vážíme a na oplátku nabízíme spolehlivost, která vás bude provázet po celý průběh řešení vašeho případu. Budeme stát za vámi, krýt vám záda a směle chránit a prosazovat vaše zájmy v průběhu celé naší spolupráce.

Jen s výše uvedeným přístupem a vzájemnou důvěrou, která je pro spolupráci s vámi naší prioritou, jsme schopni vám nabídnout jistotu a účinnou podporu.