Přejít k hlavnímu obsahu
JUDr. Olga Erhartová

JUDr. Olga Erhartová

partnerka

Právní specializace:

  • Média a reklama
  • Duševní vlastnictví
  • Obchodní právo

Olga Erhartová je partnerkou naší kanceláře. 

Patří mezi uznávané odborníky v oblasti mediálního práva a reklamy, duševního vlastnictví a ochranných známek. Mezi její klienty patří mimo jiné významné mediální zastupitelství, provozovatelé řady komerčních rozhlasových stanic a reklamní agentury. 

Před zahájením samostatné advokátní praxe pracovala Olga Erhartová jako právnička v mezinárodním daňovém odboru na Ministerstvu financí ČR, kde se zabývala přípravou a uzavíráním smluv o zamezení dvojího zdanění za Českou republiku.

Později působila na Úřadu pro legislativu vlády ČR v odboru evropské integrace a harmonizace práva ČR s právem EU a byla členkou týmu, který koordinoval legislativní práce na harmonizaci českého práva s evropským právem. V letech 1998-2001 pracovala v přední pražské advokátní kanceláři, kde se specializovala na poskytování služeb zejména v oblasti práva obchodních společností, smluvního práva a pracovního práva.

V roce 2001 založila Olga Erhartová vlastní advokátní kancelář se zaměřením na obchodní právo, mediální právo, reklamu a ochranné známky. V roce 2003 pak spolu s Jindřichem Vítkem založili advokátní kancelář ERHARTOVÁ VÍTEK & PARTNERS.

JAZYKY
český, anglický, ruský
VZDĚLÁNÍ
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, 1994
College of Law, University of London, studium obchodního práva
ČLENSTVÍ

Česká advokátní komora